De laatste jaren hebben we een revolutie gezien in hoe we denken over obesitas. Groenemeijer gaat met host Henk Jan Out in gesprek over zijn bedrijf, de NovoNordisk Foundation, de voormalige tekorten aan semaglutide en de huidige positie van de afslankmiddelen.
Ook gaan zij in op de rol die geneesmiddelenbedrijven innemen in de gezondheidszorg. Groenemeijer vindt dat deze bedrijven meer betrokken moeten worden in belangrijke discussies over de zorg in ons land.
De podcastaflevering is te beluisteren via:
Leaders in Life Sciences is een podcastserie waarin de host in gesprek gaat met leiders van nu en straks in de life sciences sector. De makers zijn ervan overtuigd dat er meer open gesproken moet worden door mensen uit de sector over henzelf maar ook over hun werk.
Dat begint bij de leiders van nu die in de podcast bevraagd worden over hun carrière en drijfveren. Het zijn leiders die allen werkzaam zijn in de breedste uithoeken van de sector, maar één ding hebben ze allemaal gemeen: onze gasten hebben allemaal een missie om bij te dragen aan het verbeteren van de gezondheid wereldwijd. Hoe doen ze dit en is hiervoor begrip?