Tijdens het symposium hebben we belangrijke stappen besproken die nodig zijn om oncologische zorg nationaal te organiseren en op te schalen. Bedankt Inge Diepman voor de enerverende interviews. Bedankt ook het panel: Louise Bouman, Saskia Claassen, Remco Albers, Roelof van Leeuwen, Maurice Staveren, Aart Beker, Tamar Voskamp voor de uiteenzetting en begeleiding van de diverse discussies.
Er is consensus bereikt over de vervolgstappen in de aanpak en de samenwerking die nodig zijn om deze cruciale zorg toegankelijker te maken voor iedereen. Laten we samen blijven werken aan een toekomst waarin oncologische zorg niet alleen duurzaam, maar ook effectief en bereikbaar is voor alle patiënten. Bedankt aan iedereen die heeft bijgedragen aan dit waardevolle gesprek!
De CareCoalition is een samenwerking tussen verschillende (zorg)professionals werkzaam in de oncologie. Doel van de samenwerking is om oplossingen te vinden voor de druk op de zorg, met de focus op het personeel werkzaam in de oncologie. De CareCoalition brengt verschillende disciplines/stakeholders vanuit heel Nederland bij elkaar om te bespreken waar de oncologische zorg momenteel staat, wat de knelpunten zijn in het duurzaam verplaatsen van oncologische zorg en welke er stappen gemaakt kunnen worden om dit te verbeteren in Nederland.
Ben je ook gepassioneerd en geïnteresseerd in het bevorderen van passende, ambulante oncologische zorg? Meld je dan aan voor de besloten LinkedIn groep van de CareCoalition.
Mail naar: a.dreves@innovatievegeneesmiddelen.nl